Jméno: Heslo:
Připojení


Připojení k síti internet je realizováno optickými kabely, metalickými vodiči, ale hlavně bezdrátovou technologii v licencovaných i volných pásmech. Hlavní páteřní síť je připojena v licencovaných pásmech: 18GHz a11GHz a v nelicencovaném pásmu 10,5GHz.
Bezdrátové připojení bylo vytvořeno s ohledem na jednoduchost a flexibilitu. Šíření signálu má svá specifika, která jej částečně omezují. Nelze jej přirovnat k šíření televize, díky kratší vlnové délce se signál velmi špatně vyrovnává s působením překážek jako jsou stěny nebo stromy. Základní a nutnou technickou podmínkou k fungování připojení k internetu je přímá viditelnost. Dosah signálu závisí především na použité vysílací a přijímací technologii.
Nabízíme, spolehlivé, rychlé, neomezené a cenově dostupné připojení k bezdrátovému internetu v pásmu 5 GHz. Možnost připojení garantované rychlosti nebo výběru ze standartních rychlostí. Možnost vybudování bezdrátové sítě v domácnosti a komerčních objektech. Bezdrátové připojení se tak stává dobrou volbou pro ty, kteří se nemohou, či nechtějí připojit jiným způsobem. Pro svou mobilitu se bezdrátové připojení stalo standardní součástí notebooků, netbooku, PDA a mobilních telefonu. Díky přístupovému bodu a laptopu můžete být online doma i venku.

Proč se připojit?
Máte zájem o naše připojení a stále váháte? Nebaví vás neustále výpadky v síti, kolísání rychlosti nebo pomalé připojení k internetu? Nacházíte se v místech, kde vás poskytovatele před námi nemohli připojit? Máte jedinečnou možnost zkusit nás kontaktovat.

Jak se připojit?
Je to tak jednoduché, stačí nám zavolat nebo poslat e-mail a my vám bezplatně ověříme dostupnost služeb přímo u vás doma a vše potřebné s vámi probereme.

© 2010 www.javornet.cz