Jméno: Heslo:
Služby


V rámci připojení k síti Javornet mohou uživatelé využívat mnoho služeb, které budou postupně zajišťovány. Nabízíme možnost zaškolení základní práce s internetem na PC zdarma jako součásti instalace vašeho připojení. Speciální nabídka pro chataře a chalupaře, kteří by chtěli využívat internetové připojení pouze o prázdninách nebo víkendech. Zvýhodněné podmínky pro ty, kteří přecházejí od konkurence.


Účet uživatele
Klienti připojení v síti Javornet, můžou mít na stránkách svůj vlastní učet, přes který se dostanou do klientské sekce, kde se pro ně zobrazí další informace. Pokud by klient zapojený v síti Javornet měl zájem o vytvoření účtu, musí nám poslat e-mail s žádosti o vytvoření účtu. Účet bude vytvořen a přihlašovací údaje zaslány zpět.

VoIP telefonie
Služba internetové telefonie je veřejná telefonní služba založená na moderní technologii zvané Voice-over-IP někdy též popisována zkratkou VoIP, která pomocí konvergence hlasového a datového provozu umožňuje snížit Vaše náklady na telekomunikační služby. V případě zájmu je možné převést Vaše původní telefonní číslo do naší sítě a tím pádem využívat naše VoIP služby s telefonním číslem Vaší původní pevné linky.

© 2010 www.javornet.cz